Vypadané zuby: Kalousek se poněkud kousavým způsobem vysmál Sobotkovi

06.08.2012 11:58 | Zprávy

Počet kandidátů na boj o Hrad roste. V souvislosti s tím se také množí reakce na ně. Velkou diskusi vzbudil zejména mezi politiky nelichotivý výrok šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky na adresu starších prezidentských adeptů, když se vyjádřil v tom smyslu, aby některému z nich nevypadl umělý chrup.

Vypadané zuby: Kalousek se poněkud kousavým způsobem vysmál Sobotkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí a 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek

Mnozí z politiků si myslí, že Sobotkův výrok byl jednoduše hloupý. Tento názor zastává třeba vicepremiérka Karolína Peake nebo Miloš Zeman. Předseda TOP 09 k tomu zase řekl, že stát se něco podobného v době, ve které vyrůstal, dostal by mladík, který by podobně projevil svoji neúctu ke stáří, facku, a právem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: adr

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ludwig založil Štít demokracie. Nechce, aby Rusové ovlivnili volby

22:40 Ludwig založil Štít demokracie. Nechce, aby Rusové ovlivnili volby

Datový vědec Petr Ludwig, odborník na bezpečnost v mediálním a digitálním prostoru Roman Máca a Tony…