Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání

06.02.2016 16:52 | Zprávy
autor: vef

Demonstranti, kteří se dnes sešli na Hradčanském náměstí, přerušili svým skandováním reportáž České televize. Ta byla vysílána v rámci zpráv v 16 hodin.

Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání
Foto: Radim Panenka
Popisek: Demonstrace Bloku proti islámu a hnutí Úsvit na Hradčanském náměstí

„Vysíláte špínu! Vysíláte špínu! Hnůj,“ křičeli demonstranti, kteří přišli vyjádřit svůj názor k migraci, tak hlučně, že reportér České televize Oldřich Borůvka oznámil, že se přihlásí později. Paradoxem bylo, že šlo o informace o jejich vlastní demonstraci.

„Celé Hradčanské náměstí je zaplněné. Oficiální program začal asi před hodinou,“ stihl říct pouze reportér Borůvka.

Mladý muž ve vojenském oblečení dokonce v průběhu živého vysílání vlezl před kameru České televize, aby zabránil dalšímu vysílání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Cena dálniční známky.

Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajinka žádá, aby ji deportovali z Česka. Vadí jí Okamura

12:07 Ukrajinka žádá, aby ji deportovali z Česka. Vadí jí Okamura

Vyhrocená diskuse o výrocích předsedy sněmovny Tomia Okamury a následné kritizované reakci ukrajinsk…