Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání

06.02.2016 16:52 | Zprávy
autor: vef

Demonstranti, kteří se dnes sešli na Hradčanském náměstí, přerušili svým skandováním reportáž České televize. Ta byla vysílána v rámci zpráv v 16 hodin.

Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání
Foto: Radim Panenka
Popisek: Demonstrace Bloku proti islámu a hnutí Úsvit na Hradčanském náměstí

„Vysíláte špínu! Vysíláte špínu! Hnůj,“ křičeli demonstranti, kteří přišli vyjádřit svůj názor k migraci, tak hlučně, že reportér České televize Oldřich Borůvka oznámil, že se přihlásí později. Paradoxem bylo, že šlo o informace o jejich vlastní demonstraci.

„Celé Hradčanské náměstí je zaplněné. Oficiální program začal asi před hodinou,“ stihl říct pouze reportér Borůvka.

Mladý muž ve vojenském oblečení dokonce v průběhu živého vysílání vlezl před kameru České televize, aby zabránil dalšímu vysílání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nutella zdraví Bureše.“ Fialova pomsta Babišovi na videu

20:00 „Nutella zdraví Bureše.“ Fialova pomsta Babišovi na videu

Souboj o ceny pohonných hmot se přesunul do osobní roviny. Expremiér Petr Fiala (ODS) zveřejnil vide…