Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války

28.01.2023 7:50 | Ze sítí
autor: MaA

Prezidentské volby vrcholí. Příznivci obou kandidátů dávají znát, na čí straně jsou jejich sympatie. Česká televize si pro svoje natáčení vybrala dva zástupce herecké profese. Eva Holubová byla často k vidění i na veřejnosti jako velká podporovatelka Petra Pavla, zatímco Ivan Vyskočil se netajil svými sympatiemi k Andreji Babišovi. V případě neúspěchu svého kandidáta je Holubová připravena dál bojovat. Vyskočil bude vítěze volby s úctou respektovat.

Vyskočila pustili do ČT. Nabádal k úctě. Holubová za „tým generál“ hrozila pokračováním války
Foto: Scren ČT24.cz
Popisek: Eva Holubová podporuje Petra Pavla

„Mám důvěru v jeho schopnosti, protože on je velmi proškolený diplomat, tak jak jsem ho měla možnost poznat. Bere prezidenta jako službu a nebere naší republiku jako svůj závod,“ svěřila se Eva Holubová České televizi se svými důvody, proč její hlas dostal Petr Pavel.

„Především je ekonom, umí jednat, má spoustu kontaktů a není tolik závislý na Američanech,“ míní Ivan Vyskočil o Andreji Babišovi.

Rozdílný je i jejich pohled na situaci po volbách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Možná to, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMivoj , 28.01.2023 10:07:37
špatně chápu,,Ale ČR potřebuje chytrého,ekonomicky znalého,v řízení státu zběhlého člověka,,V tom všem PP v debatách zklamal,,AB vyčítali že moc mluví,ale zapomeli dodat že PP mohl mluvit jen o válčení,,A o to lidé opravdu nestojí,,

|  8 |  0

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…