Vysmátý Kalousek Pirátům: Vy že bojujete proti lžím? Připomněl „kauzu padáky“

15.06.2021 18:52 | Zprávy
autor: vef

Exposlanec za TOP 09 Miroslav Kalousek se vyjádřil na svém twitterovém účtu k výroku Jakuba Michálka (Piráti), který dnes zdůvodňoval, proč se Piráti rozhodli podat žalobu na premiéra Andreje Babiše (ANO). Jak píše Kalousek, už dlouho se tak nezasmál.

Vysmátý Kalousek Pirátům: Vy že bojujete proti lžím? Připomněl „kauzu padáky“
Foto: Repro ČT
Popisek: Bývalý poslanec TOP09 Miroslav Kalousek

Piráti podají žalobu na premiéra Andreje Babiše (ANO) kvůli jeho výroku, že chtějí lidem zdaňovat přebytečné metry bytů a nastěhovat do domácností migranty. Premiér dříve odmítl vyhovět předžalobní výzvě strany a za slova se omluvit. Předseda pirátských poslanců Jakub Michálek dnes ve Sněmovně novinářům řekl, že česká politika se nesmí snížit na úroveň, kdy o sobě politické strany šíří lži, aby se vzájemně poškodily. A právě na to reagoval Kalousek ve svém tweetu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Covid

Proč by podle vás kdokoliv uměle vyvinul virus a šířil ho, jako třeba covid? Co a kdo tím něco získal? Co vím, tak postihl snad všechny. Napadá mě, že prospěch by z toho mohli mít jen nějaké očkovací lobby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlasovali jste pro Matochu? Přiznejte se, my to víme. Opoziční válka kvůli ČT graduje

16:33 Hlasovali jste pro Matochu? Přiznejte se, my to víme. Opoziční válka kvůli ČT graduje

Kdo hlasoval pro Berkovce a pro Matochu? Počet hlasů na výboru pro mediální záležitosti ukazuje, že …