Vyzvala jsem Donalda Trumpa ke spolupráci. Hillary Clintonová dvanáct hodin po porážce promluvila před lidmi

09.11.2016 21:34

Pokud by se potvrdily předpovědi plynoucí z průzkumů celé řady agentur, demokratka Hillary Clintonová by už několik hodin slavila své vítězství a těšila by se na to, až jako první žena v historii USA usedne v Oválné pracovně Bílého domu jako prezidentka. Ale nestalo se tak. Vyhrál Donald Trump a Clintonová dlouhé hodiny mlčela. Nakonec však přece jen přišla mezi své příznivce a omluvila se jim.

Vyzvala jsem Donalda Trumpa ke spolupráci. Hillary Clintonová dvanáct hodin po porážce promluvila před lidmi
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Clintonová

Po dlouhých hodinách mlčení přišla mezi své příznivce poražená prezidentská kandidátka Hillary Clintonová. Její projev i na sociálních sítích mohl sledovat a pravděpodobně také sledoval celý svět. Někdejší ministryně zahraničí si je zřejmě vědoma toho, že za porážku nese největší díl odpovědnosti a lidem se za jasnou porážku omluvila. Všem svým spolupracovníkům poděkovala za skvělou práci.

Oznámila také, že ještě v noci pogratulovala Donaldu Trumpovi ke zvolení a vyzvala své příznivce, aby Trumpovi dali šanci. „Pogratulovala jsem Donaldu Trumpovi a vyzvala ho ke spolupráci. Doufám, že bude úspěšný prezident pro všechny Američany,“ zadoufala. Následně své příznivce ujistila, že právě oni jsou těmi nejlepšími lidmi v Americe.

Nakonec se obrátila speciálně k ženám – mladým i starším. Clintonové prý bylo nesmírnou ctí, že do ní ženy v USA vkládaly tolik nadějí a pokládala si za čest být jejich šampiónkou. Řada žen podpořila raději vítěze Donalda Trumpa. Clintonová zkrátka nedokázala oslovit tolik příslušnic něžného pohlaví, kolik si asi představovala.    

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

9:02 Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se na svém facebookovém profilu zamyslel nad snímkem z po…