Vyzvala jsem Donalda Trumpa ke spolupráci. Hillary Clintonová dvanáct hodin po porážce promluvila před lidmi

09.11.2016 21:34

Pokud by se potvrdily předpovědi plynoucí z průzkumů celé řady agentur, demokratka Hillary Clintonová by už několik hodin slavila své vítězství a těšila by se na to, až jako první žena v historii USA usedne v Oválné pracovně Bílého domu jako prezidentka. Ale nestalo se tak. Vyhrál Donald Trump a Clintonová dlouhé hodiny mlčela. Nakonec však přece jen přišla mezi své příznivce a omluvila se jim.

Vyzvala jsem Donalda Trumpa ke spolupráci. Hillary Clintonová dvanáct hodin po porážce promluvila před lidmi
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Clintonová
reklama

Po dlouhých hodinách mlčení přišla mezi své příznivce poražená prezidentská kandidátka Hillary Clintonová. Její projev i na sociálních sítích mohl sledovat a pravděpodobně také sledoval celý svět. Někdejší ministryně zahraničí si je zřejmě vědoma toho, že za porážku nese největší díl odpovědnosti a lidem se za jasnou porážku omluvila. Všem svým spolupracovníkům poděkovala za skvělou práci.

Oznámila také, že ještě v noci pogratulovala Donaldu Trumpovi ke zvolení a vyzvala své příznivce, aby Trumpovi dali šanci. „Pogratulovala jsem Donaldu Trumpovi a vyzvala ho ke spolupráci. Doufám, že bude úspěšný prezident pro všechny Američany,“ zadoufala. Následně své příznivce ujistila, že právě oni jsou těmi nejlepšími lidmi v Americe.

Nakonec se obrátila speciálně k ženám – mladým i starším. Clintonové prý bylo nesmírnou ctí, že do ní ženy v USA vkládaly tolik nadějí a pokládala si za čest být jejich šampiónkou. Řada žen podpořila raději vítěze Donalda Trumpa. Clintonová zkrátka nedokázala oslovit tolik příslušnic něžného pohlaví, kolik si asi představovala.    

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili Svobodní

22:04 Něco se chystá, nedělní vzpoura z Prahy má dohru. Za nespokojené se postavili Svobodní

Politická strana Svobodní spílá vládě za přijímání drastických opatření a podporuje demonstranty z n…