Vždyť je to funkce k ničemu. Dana Drábová odmítla kandidovat na Hrad

17.10.2016 10:14 | Zprávy
autor: vam

Ani v parlamentních, ani v prezidentských volbách nechce kandidovat Dana Drábová, šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. Nechce tak navázat na svůj úspěch z letošních krajských voleb. Drábová to uvedla v rozhovoru pro časopis Týden.

Vždyť je to funkce k ničemu. Dana Drábová odmítla kandidovat na Hrad
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dana Drábová

„Řeknu to úplně jasně. Příští parlamentní volby rozhodně nepřipadají v úvahu,“ řekla Drábová. Do budoucna sice kandidaturu v jiných než krajských volbách nevyloučila, pokud by ovšem kandidovala, pak pouze za hnutí STAN.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to myslíte?

Jak to myslíte, že si německý ministr a bavorský premiér sudetský sjezd v Brně neužijí? Proč? A i když tvrdíte, že výrok není proti Německu, jste si jistý, že i oni to tak chápou? Nemyslíte, že fakt, že máme teď s Německem dobré vztahy, se i díky takovým výrokům může hodně rychle změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klára Samková: Co mělo jít Česku, šlo Ukrajině. Na dluh

12:21 Klára Samková: Co mělo jít Česku, šlo Ukrajině. Na dluh

„Naše finanční provázanost ve směru k ukrajinským dluhům je už taková, že jsme se v podstatě stali s…