Vzpomínáte na ministra Kremlíka: Teď se možná vrátí v jedné velmi důležité funkci

07.11.2020 4:30 | Zprávy
autor: mp

Na post šéfa Úřadu na ochranu hospodářské soutěže se podle informací ČTK hlásí hned 11 uchazečů. Figuruje mezi nimi i někdejší ministr dopravy za hnutí ANO Vladimír Kremlík.

Vzpomínáte na ministra Kremlíka: Teď se možná vrátí v jedné velmi důležité funkci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Kremlík

Exministr dopravy Vladimír Kremlík se chce vrátit do veřejného života. Rád by se stal šéfem Úřadu na ochranu hospodářské soutěže.

„Podal jsem přihlášku na předsedu ÚOHS. Nechci revoluci, ale řadu věcí je však třeba změnit. Úřad zaměstnává nejlepší experty na soutěž v zemi, já ho chci posunout v transparentnosti, řízení i srozumitelnosti a komunikaci navenek,“ napsal Kremlík na sociální síti Twitter. Přidal fotografii před Úřadem vlády ČR.

Vladimír Kremlík před Úřadem vlídy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná s Ficem prý něco chystají. Dotkne se celé Evropy

4:45 Konečná s Ficem prý něco chystají. Dotkne se celé Evropy

Vznik levicově konzervativní frakce v Evropském parlamentu, o níž se spekuluje v souvislosti se stra…