Z Francie zazněla výtka vůči Rusku: Tak už něco dělejte!

29.09.2015 21:23 | Zprávy
autor: čtk, mp

Pokud je Rusko proti teroristům z radikálního hnutí Islámský stát (IS), mělo by na ně přestat s útoky v médiích a začít s útoky opravdovými. Dnes to do Moskvy vzkázal francouzský ministr zahraničí Laurent Fabius.

Z Francie zazněla výtka vůči Rusku: Tak už něco dělejte!
Foto: wikipedia
Popisek: Francouzská vlajka.

"Mezinárodní koalice udeřila proti Islámskému státu. Francie udeřila proti Islámskému státu, ve velmi malé míře (syrský prezident) Bašár Asad a Rusové vůbec. Je třeba se podívat na to, co kdo dělá," řekl dnes podle agentury Reuters Fabius novinářům v New Yorku. "Pokud je Rusko proti teroristům, není nic nenormálního, aby na ně zaútočilo," dodal šéf francouzské diplomacie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

20:35 „ČT nemá vychovávat.“ Kotrba trhá obranu České televize

Aktivistický a nevyvážený dopis, který zcela ignoruje závažná porušování vyváženosti veřejnoprávních…