Za nevýhodnou smlouvu s firmou Dočista nemůžu, hájí se Langer

18.03.2012 8:50 | Zprávy
autor: joh

Za předražené zakázky pro firmu Dočista od ministerstva vnitra je podle tehdejšího ministra Ivana Langera zodpovědný tehdejší šéf Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Oldřich Vytiska.

Za nevýhodnou smlouvu s firmou Dočista nemůžu, hájí se Langer
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý místopředseda ODS a exministr vnitra Ivan Langer

Ministerstvo vnitra dostalo za nevýhodnou smlouvu půl milionu pokuty. Zakázku tehdy bez výběrového řízení ji získala společnost Dočista plzeňského fotbalového bosse Tomáše Paclíka, který je Langerův dlouholetý známý.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolaborant Babiš, zuří Miroslava Němcová. A vytáhla kriminál

8:23 Kolaborant Babiš, zuří Miroslava Němcová. A vytáhla kriminál

Opatrně, jen s mírným náznakem kritiky, se k postoji české delegace v Bruselu, vedené premiérem Andr…