Žádní komunisté, fízlové a estébáci na radnicích! nasadila TOP 09 těžký kalibr

29.09.2014 12:52

Radnice plné kmotrů, komunistů, estébáků a fízlů? Prostě to nedovolíme! Tak razantně se obracejí na voliče představitelé TOP 09. Její předseda Karel Schwarzenberg, místopředseda Miroslav Kalousek a primátor Prahy Tomáš Hudeček.

Žádní komunisté, fízlové a estébáci na radnicích! nasadila TOP 09 těžký kalibr
Foto: Hans Štembera
Popisek: S Karlem Schwarzenbergem se dalo pohovořit tentokráte v restauraci Zlatý klas. S Karlem na pivu je dlouhodobý formát kampaně TOP 09
reklama

Jsou podle svých slov znepokojeni jednáním vládních stran - ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Poukazují na jejich údajnou vstřícnost k prominentům zločinného komunistického režimu a uvádějí několik příkladů. Mezi nimi například:

- Klíčovým členem vlády je osoba, která není schopná vykázat se negativním lustračním osvědčením v rozporu s platným a dosud účinným zákonem.

- Před několika týdny byl náměstkem policejního prezidenta pro trestní řízení jmenován policista s minulostí sedmiletého působení důstojníka StB s přímou vazbou na boj s vnitřním nepřítelem.

- Vládní strany v zákoně o státní službě pro účely tohoto zákona uznaly předlistopadovou VŠ SNB stejně vyhovující jako Univerzitu Karlovu či Masarykovu univerzitu.

- V pátek minulý týden poslanci ČSSD, ANO a KDU-ČSL o pouhé dva hlasy prosadili v Poslanecké sněmovně zákon, díky němuž se členem vlády ČR může stát i nejvyšší bývalý důstojník StB či komunistický funkcionář.

Celá zpráva TOP 09 ZDE.

Zabraňte nástupu kmotrů, fízlů a komunistů na radnice

„TOP 09 pokládá tuto politiku za nebezpečnou pro naši budoucnost a v Poslanecké sněmovně vyvíjí veškerou energii pro její zastavení a zbrzdění. Je tam však v menšině. Za deset dní budeme rozhodovat o složení městských a obecních zastupitelstev a o složení třetiny Senátu. Obracíme se na všechny občany, kterým nejsou současný hrozivý trend a negace odkazu listopadu 1989 lhostejné, aby přišli svůj názor říct k volbám a nedovolili tyto praktiky, jejichž nositelem je zejména hnutí ANO, vnést masivně i na naše radnice,“ varují představitelé topky.

V závěru tiskové zprávy na svém webu představitelé TOP 09 podpořili dosavadního primátora Prahy Tomáše Hudečka. „Městem, kde něco takového dosud nepřipadá v úvahu a kde navíc městská rada s obdivuhodnou odvahou vyhnala i takzvané kmotry, je Praha. V Praze se proto celá TOP 09 jednoznačně staví za kandidátku primátora Hudečka a za jeho závěrečné předvolební heslo KMOTŘI, ESTÉBÁCI, KOMUNISTI, FÍZLOVÉ, NEDÁME VÁM PRAHU,“ uzavírají.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

19:54 ,,Tlupy, fotbal, policie nula." Drsné zprávy Arenbergerovi. A ještě horší

Nový ministr, ale staré praktiky? Ministr Arenberger v pondělí navrhne omezení setkávání pouze na dv…