Zahradil smutně: Včerejší Sněmovna byla vítězstvím Babiše. Ani komunisti z toho nevyvařili tolik. A v ČT jeho člověk nejlíp. Ach jo

17.10.2017 9:33

Europoslanec Jan Zahradil (ODS) se na svém facebookovém profilu svěřil s „uměleckým dojmem“ z lithia ve Sněmovně.

Zahradil smutně: Včerejší Sněmovna byla vítězstvím Babiše. Ani komunisti z toho nevyvařili tolik. A v ČT jeho člověk nejlíp. Ach jo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

„Andrej Babiš podle Zahradila zachraňuje národní bohatství. ČSSD ho rozkrádá. Plus body pro Babiše, mínus pro ČSSD. Takže se mu to povedlo. Ani ti komunisti z toho nevyvařili tolik,“ poznamenal Zahradil. 

„To usnesení = jeho vítězství. A ukázka hlasovaní koalice ANO, KSČM, SPD. Plus v debatě TV lídrů ten jeho Ondráček (nebo Vondráček?) působil nejlíp. Ach jo,“ dodal pak v diskusi Zahradil. 

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Anketa

Kdo nejvíc vydělal na včerejší mimořádné schůzi o lithiu?

18%
17%
1%
60%
hlasovalo: 3814 lidí

„Zásadní sdělení je to, že ANO a ČSSD generují mlhu, která má zastřít čtyři roky jejich společné vlády. Nenaskakujme na to vydáváním komentářů pozitivně hodnotících jednu ze stran. Lithium je máslo na hlavě ANO stejně jako socanů," podotkl pak jeden z diskutujících, na kterého zareagoval publicista Marian Kechlibar. „Spíše souhlasím, ale z marketingového hlediska je to máslo u socanů. Veřejnost to tak vidí, po včerejšku ještě více," uvedl.

„Že se stal někdo vítězem souboje ANO-ČSSD, není v zájmu ODS sdělovat," dodal diskutující, na něhož opětovně zareagoval Zahradil. "Je to v našem zájmu, protože potřebujeme mobilizovat," napsal europoslanec.

„Když v Americe uděláte něco vysloveně proti svým zájmům, tak řeknou, že jste se 'střelili do nohy' (shoot yourself in the foot). To teď přesně udělali socani, ale ne pistolí, ale kulometem. Tohle jim klidně může pomoci pod 10 %. Jako by nestačila aféra Dědič na severní Moravě apod.," dodal následně Kechlibar.

Celý příspěvek Jana Zahradila:

"Umělecký dojem" z lithia ve Sněmovně: Babiš zachraňuje národní bohatství, ČSSD ho rozkrádá.
Plus body pro Babiše, mínus pro ČSSD.
Takže se mu to povedlo. Ani ti komunisti z toho nevyvařili tolik.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

19:46 Pane redaktore ČT, nedělejte tu sluníčkářskou žumpu. A zameťte si před svým prahem. Pokus o grilování Okamury se totálně obrátil

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura se na tiskové konferenci před jednáním Poslanecké sněmovny pustil r…