Zahraniční mise přišly loni armádu asi na 1,25 miliardy korun

26.06.2014 17:06 | Zprávy

Zahraniční mise české armády stály loni zhruba 1,25 miliardy korun. Výdaje byly asi o 300 milionů nižší než v předchozím roce. Vyplývá to z informace pro Sněmovnu. Nejdražší je dlouhodobě působení vojáků v Afghánistánu.

Zahraniční mise přišly loni armádu asi na 1,25 miliardy korun
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čeští vojáci vracející se z mise v zahraničí

Zahraniční mise byly loni původně rozpočtovány zhruba na 1,63 miliardy korun. Po rozpočtových změnách měly přijít na 1,34 miliardy, nakonec byly ještě levnější.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Jaké informace máte na Turka od tajných služeb?

A jak je možné, že nikdo Turka neřešil, když byl zvolen do EP? To nikomu jeho chování nebo činy nevadili? Ano, byl zvolen občany, ale to i teď. tak proč se teď tak řeší? PS: Nejsem jeho volič ani ho nehájím, ale jde mi o princip, kterému nerozumím. Můžete mi to vysvětlit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jeďte si za Šimečkou, povídejte si o 86 pohlavích.“ Rajchl bouchl ve studiu

21:22 „Jeďte si za Šimečkou, povídejte si o 86 pohlavích.“ Rajchl bouchl ve studiu

V pořadu 360° na CNN Prima NEWS se střetly dva odlišné pohledy na budoucí směřování země i zahraničn…