Západ řídí psychopati. Jaroslav Bašta je rozebral od Obamy po Merkelovou

3. 4. 2016 20:03

Západ řídí psychopati a média jim v tom ještě pomáhají. Takto drsný a přímočarý soud vyslovil někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Pokud mu nevěříte, stačí se jen podívat na to, za co dostal Nobelovu cenu míru americký prezident Barack Obama. Za řeči. Ještě před sto lety by přitom za podobné řeči spíš skončil v blázinci. Podobně se dnes chová i německá kancléřka Angela Merkelová.

Západ řídí psychopati. Jaroslav Bašta je rozebral od Obamy po Merkelovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Bašta

„Psychopatie přestala být netolerovanou duševní úchylkou, ale stala se jedním ze základních předpokladů úspěšné kariéry v politice, ekonomice a státní správě,“ poznamenává autor v komentáři pro PrvníZprávy.cz. Poznáme to i podle toho, že z ústavů pro duševně choré zmizeli činorodí maniaci. Ti přitom ještě v 19. století, ale i na počátku století dvacátého tvořili nedílnou součást osazenstva. A dnes je najdeme v politice. 

Daří se jim tam, neboť jsou pro svou aktivitu zajímaví pro média. Ta jim tak pomáhají udržet se na svých místech. Stejná média navíc formují veřejné mínění, z chování kdysi zralého toliko pro blázinec se dnes stává norma. „Proto také k nejúspěšnějším diskutérům v televizních debatách patří lidé s výraznými psychopatickými agresivními rysy. Ostatně v prvních třech dnech tohoto týdne jsme dostávali přímo velikonoční nadílku ukázek tohoto stylu politiky,“ posteskl si Bašta.

Pokud se vám úvahy někdejšího velvyslance v Rusku a na Ukrajině zdají přehnané, můžete si vzpomenout například na to, že americký prezident Barack Obama dostal Nobelovu cenu míru v podstatě jen za to, co nasliboval v předvolební kampani. A nikoho už netrápilo, že to za osm let ve funkci v podstatě nesplnil. Takovéto chování by ještě před sto lety bylo nepřijatelné.

„Když se dříve někdo vydával za někoho, kým není, byl okřiknut, zesměšněn či rovnou hospitalizován. Německá kancléřka Angela Merkelová opakovaně mluví a rozhoduje jménem celé EU a nikdo se nad tím ani nepozastaví. Evropská civilizace prochází jednou ze svých nejnebezpečnější existenčních krizí, vedena internacionálním syndikátem psychopatů zvaným evropské politické elity,“ bil na poplach Bašta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zločinné migranty pryč? Smáznuto. Kvůli ANO. Od Klause ml. padlo toto

8:02 Zločinné migranty pryč? Smáznuto. Kvůli ANO. Od Klause ml. padlo toto

Poslankyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková vystoupila v Poslanecké sněmovně s varováním…