Zase ze mě děláte rasistu, udeřil Okamura a rozjel se...

10.09.2013 12:01 | Zprávy

Senátor Tomio Okamura na svém Facebooku znechuceně poznamenal, že opět začíná antikampaň politologů a komentátorů na jeho osobu. Už zase z něj prý dělají rasistu jen proto, že chce aktivně řešit problémy vyloučených lokalit a romskou problematiku celkově.

Zase ze mě děláte rasistu, udeřil Okamura a rozjel se...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Do vlády se nepohrneme, raději zůstaneme v opozici, říká Tomio Okamura

Okamuru rozčílil zejména komentář Jana Dražana pro pondělní Lidové noviny. Senátor připomíná, že s poslanci Radimem Fialou a Davidem Kádnerem, které získal ke spolupráci, již před třemi měsíci předložil do sněmovny návrhy zákonů, které řešení problému nepřizpůsobivých občanů měly výrazně posunout.

„Dodnes politici stávajících stran schválně ani nezahájili jejich projednávaní v Poslanecké sněmovně – kašlou na to a politikaří – přece nebudou zviditelňovat Okamuru,“ připomíná senátor znechuceně. Návrhy přitom byly připraveny ve spolupráci se starosty z postiženého Šluknovska i dalších oblastí. „Nejhorší je ta bezmoc, jako osamocený senátor s pár pracovitými poslanci, kteří chtějí změny, nemáme proti drtivé parlamentní většině stávajících politických stran šanci cokoliv prosadit,“ přiznává zklamaně.

Celé vyjádření Tomia Okamury ZDE

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

volby

Dobrý den, zajímalo by mě, zda si jako většina politiků koalice SPOLU myslíte, že kdo vás nevolil, není demokrat a je buď proruský, nácek apod.? Nemyslíte, že je na čase skončit s těmito věčnými nálepkami a urážkami nebo naštvete ještě víc lidí a další volby prohrajete ještě víc? Ptám se vás, protož...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trafika pro Beka? Ministrovi napsal naštvaný učitel. A nebyl sám

21:13 Trafika pro Beka? Ministrovi napsal naštvaný učitel. A nebyl sám

Ministr školství Mikuláš Bek (STAN) se brání spekulacím, že si v rámci novely zákona o vysokých škol…