Zaspali jsme, přiznává starosta Varnsdorfu. Přitvrdíme

29.08.2011 13:02 | Zprávy

Starosta Varnsdorfu Martin Louka přiznává, že město zaspalo. Problémy s nepřizpůsobivými občany mělo podle něj řešit už před šestnácti lety. Dnes se to těžko dohání, pokusit se ale hodlá.

Zaspali jsme, přiznává starosta Varnsdorfu. Přitvrdíme

"Doufám, že bude přijata vyhláška, která omezí některé projevy nepřizpůsobivých občanů. Myslím tím zákaz pití alkoholu na veřejnosti, bydlení na chodníku a neoprávněný zábor veřejného prostranství. Zesílíme policejní dohled," svěřil Louka serveru iDNES.cz, co hodlá ve městě změnit.

V současné době má prý k dispozici 14 městských policistů, což je nedostačující počet. Bude se proto pokoušet policejní sbor rozšířit. "Sociální odbor dostal za úkol připravit plán kontrol heren, spolupráci se školami, tak abychom mohli snížit výplatu sociálních dávek těm, kteří je házejí do automatů nebo neposílají děti do škol," plánuje rovněž.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: par

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

10:18 Nájmy dál letí nahoru. Někde i o tisíce

V některých městech ceny nájmů v poslední době drasticky vystřelily a zejména v Brně nájemníci nevěř…