Zavíráme kvůli Babišovi. K nám lidi nechodili na luxusní večeři, ale na kafe za 20 korun, říká hospodský

28.11.2016 13:48 | Zprávy

Elektronická evidence tržeb začíná ve čtvrtek 1. prosince. V tento den také leckde zavřou někteří hospodští své provozovny. Píší o tom servery Seznam Zprávy a iDNES.cz.

Zavíráme kvůli Babišovi. K nám lidi nechodili na luxusní večeři, ale na kafe za 20 korun, říká hospodský
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Seznam u pivovarů zjistil, ze končí především malé hostince, vesnické restaurace s nepříliš velkými tržbami. Končí například menší rodinná hospoda v Horní Poustevně u hranic s Německem na severu Čech. Zaniká po třiceti letech. 

Majitelka reportérovi sdělila, že zavedení EET byla poslední rána. Hospodu zavře ve středu, v poslední den, kdy nemusí tržbu evidovat elektronicky.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

EURO

Proč NYNÍ považujete za váš cíl přijetí Eura? Proč třeba první nevyřešíte nízké mzdy a klesající životní úroveň lidí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

17:33 Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

Zavedení systému emisních povolenek ETS 2 odmítla vláda Andreje Babiše (ANO) hned na svém prvním řád…