Zavolejte Chocholouška. Poslankyně chce nechat vyšetřit experty z MeSES se Smejkalem v čele

15.05.2021 19:06 | Ze sítí

Šéfka Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková se už neudržela a obořila se na vládního epidemiologa a stand-up komika Petra Smejkala. Co jí vadí? Hospodský prý má podle lékaře volat policii na hosty. „Zavolejme na něj Chocholouška!“ burcuje, jinak prý zpovykaní blázni z MeSES zničí naše životy.

Zavolejte Chocholouška. Poslankyně chce nechat vyšetřit experty z MeSES se Smejkalem v čele
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslankyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková na festivalu Rockové léto

Epidemiolog Smejkal se měl nedávno vyjádřit v tom smyslu, že pokud někdo z hostů nebude mít v restauraci QR kód potvrzující jeho bezinfekčnost či rovnou covidový pas, měl by na něj hostinský přivolat policii. To, že někdo odmítá testování či očkování a chce si zajít do restaurace, přirovnal dokonce k situaci, kdy se někdo v hospodě opije a začne se prát.

Majerovou takové výroky pěkně zvedly ze židle. „To už je snad zlý sen nebo hodně hloupý vtip. Jestliže samozvaný pan Smejkal chce na lidi volat policii jen proto, že se bez jakéhosi papíru posadí do restaurace, měli bychom my ostatní na pana Smejkala zavolat doktora Chocholouška. Aby si tohoto nebezpečného blázna, který nám za alibistického přihlížení Babišovy vlády už řadu měsíců otravuje životy svými nesmyslnými nařízeními, odvezl ve svěrací kazajce do blázince,“ napsala politička.

Smejkala a celé poradní skupiny MeSES bychom se dle jejího názoru měli takto zbavit hodně rychle, protože jsou prý schopni zničit naše životy. Údajné odborníky ze skupiny MeSES neváhala dokonce označit za zpovykané blázny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura to rozsekal na sjezdu: Největším nepřítelem demokracie jsou elity přisáté na veřejné peníze. Bruselofilové nás zničí

13:00 Okamura to rozsekal na sjezdu: Největším nepřítelem demokracie jsou elity přisáté na veřejné peníze. Bruselofilové nás zničí

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) si na dnešní celostátní konferenci zvolí své vedení na příští…