Zbavit feťáků. Zakážu kovové lžičky v celém Ústí! Komik Hranáč natočil vzkaz pro politiky

24.08.2025 9:32 | Monitoring
autor: Naďa Borská

Komik Martin Hranáč by chtěl do zastupitelstva v Ústí nad Labem. Ohledně svého politického programu má jasno – hodlá město zbavit „smažek“ a „feťáků“. Se současným vedením je nespokojen a při vyjádření svého názoru nejde pro slovo daleko. Jeho politická kampaň má snad jen jednu chybu – komunální volby letos nebudou.

Zbavit feťáků. Zakážu kovové lžičky v celém Ústí! Komik Hranáč natočil vzkaz pro politiky
Foto: Repro Martin Hranáč, X
Popisek: Martin Hranáč

Se svérázným řešením sociálních problémů v Ústí nad Labem přišel tamní obyvatel Martin Hranáč. „To, co se děje v Ústí nad Labem a potažmo v celých severních Čechách, je neuvěřitelné selhání státu. Ústí nad Labem je na prvním místě v konzumaci pervitinu v Evropě. Vyloučené lokality a dědičná chudoba. To nás trápí a nikdo s tím nic nedělá,“ vyjádřil se na síti X.

Lžičky budou jen plastové

A v přiloženém videu své myšlenky rozvedl. „Půjdu do zastupitelstva a úplně to tady zlepším, to město. Mám už důležitý program zbavit se smažek a feťáků. Zakážu kovové lžičky v celém Ústí – žádné lžičky, všude jenom plastové. Za tři sta tisíc, co se investuje do nových laviček, aby na nich bezdomovci spali, bych jim koupil garsonku. Proč jim máme kupovat jen lavičku, když jim můžeme koupit garsonku? Stromy necháme u Barborky, samozřejmě. Ale jak tam je ta odbočka na Krásné Březno k Mariánskému mostu, tak tam prostě plot, elektrika, dvě věže jako v Berlíně. Žádné smažky v Ústí nechceme. Volte mě do zastupitelstva,“ vyzval spoluobčany, zřejmě si neuvědomil, že v letošních volbách se nesoupeří o křesla v obecních zastupitelstvech, ale v Poslanecké sněmovně Parlamentu.

 

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Se Seznamem končím“. Únik dat k Pokorné a Slonkové rozpoutal bouři

20:22 „Se Seznamem končím“. Únik dat k Pokorné a Slonkové rozpoutal bouři

Bývalý starosta Prahy 1 za TOP 09 Oldřich Lomecký v sobotu oznámil, že ruší svůj e-mail na Seznamu a…