Zdeňka po té masáži chápu, uvedl Hašek. Škromachova rezignace potěšila i Sobotku

7. 11. 2013 23:07

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka vítá rozhodnutí Zdeňka Škromacha rezignovat na svou funkci místopředsedy strany. Věří, že tento krok přispěje ke sjednocení strany a ke zklidnění vnitřní situace tak, aby se ČSSD mohla co nejdříve vrátit k vyjednávání o nové vládě.

Zdeňka po té masáži chápu, uvedl Hašek. Škromachova rezignace potěšila i Sobotku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

Sobotka tak považuje Škromachovu rezignaci za adekvátní reakci na velkou nespokojenost, kterou vůči jeho chování po volbách projevili sympatizanti, členové a regionální organizace ČSSD.

Hašek: Škromacha si vážím

První místopředseda Michal Hašek projevil pro Škromachův krok pochopení. "Chápu po té obrovské masáži Zdeňkovu rezignaci, vážím si ho jako člověka i jeho zájmu o zklidnění situace v ČSSD," nechal se slyšet. On sám svůj další postup oznámí v pátek ráno na tiskové konferenci.

Sobotku podpořily v posledních dnech všechny krajské organizace. Většina z nich vyzvala účastníky povolební schůzky v Lánech k vyvození osobní odpovědnosti, některé i k rezignaci. Sobotku v čele ČSSD podpořili i sociální demokraté na jižní Moravě, tedy v domovské organizaci nejen Sobotky a Haška, ale i šéfa poslaneckého klubu ČSSD Tejce a Škromacha. Spor by měl v neděli rozhodnout ústřední výkonný výbor ČSSD.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nem, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…