„V uplynulých dnech jsme se toho moc nedozvěděli. Nedošlo na lámání chleba,“ komentoval probíhající soud Pečinka. „Bylo to takové propagační. Nebylo řečeno nic, co bychom si do tohoto pondělí nemohli přečíst v médiích,“ dodal. Podle Pečinky je například trochu verze Kristýny Kočí o tom, že dostala úplatek a šla a podepsala s advokátkou uložení těchto peněz, trochu jinak. „Ve skutečnosti z toho, co mají soudce i Reflex k dispozici, vyplývá, že to byly peníze na PR akce v rámci Věcí veřejných,“ tvrdí.
Véčka jsou nevolitelná. Jedině snad Peake
„Víme, že se předávaly peníze. To, kdo je předával a proč, to se můžeme jen dohadovat,“ myslí si Kamberský. „Pokud bude soudce konfrontovat velmi zmatená svědectví, ukáže se, že máme málo věrohodné proti ještě méně věrohodným,“ tvrdí.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: joh