Že se recese nekoná? Pozor! Ekonomka varuje před děním v Německu

14.11.2019 17:31 | Zprávy
autor: mp

Ekonomka Hana Lipovská varuje české občany, že německá ekonomika, na které je česká ekonomika do značné míry závislá, je nemocná a čeká na neschopenku.

Že se recese nekoná? Pozor! Ekonomka varuje před děním v Německu
Foto: archiv H. Lipovská
Popisek: Hana Lipovská

Česká ekonomika si zatím stále užívá období růstu, ale jak se zdá, růst už nemusí trvat dlouho. Německá ekonomika, na které je česká ekonomika do značné míry závislá, totiž začíná pociťovat problémy.

Ekonomka Hana Lipovská tvrdí, že německá ekonomika už je nemocná, jen to zatím nebylo  potvrzeno neschopenkou, ať už elektronickou či klasickou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…