Zeman je psychopat a hrozí, že ho nahradí ještě větší magor. Ondřej Neff se vážně neudržel

19.05.2018 18:59

Jsme už opravdu na prahu blázince. když je stranická nominace ministra zahraničí pokládána za akt odvahy, míní šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff. Předsednictvo ČSSD se totiž v pátek usneslo na pěti nominantech na ministry a trvá na tom, aby ministrem zahraničí byl Miroslav Poche, kterého den před tím Miloš Zeman veřejně odmítl. „Jak dlouho bude trvat, aby si náš politický systém řádění tohoto nepříčetného psychopata nechal líbit,“ chytal se za hlavu Neff.

Zeman je psychopat a hrozí, že ho nahradí ještě větší magor. Ondřej Neff se vážně neudržel
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Důvod, proč prezident Pocheho odmítl, je podle Neffa ten, že prý napsal proemigrační článek. „Předpokládejme, že Jiří Ovčáček bude pověřen úkolem, aby vedle Peroutkova článku Hitler gentleman našel Pocheho článek Wir schaffen das. Je z roku 2015, určitě na levé stránce takhle dole,“ uvedl s tím, že to, že do své osobní pomsty vůči Pochemu vsunul protiimigrační osten, je pro jeho styl typické. „Jak bude dlouho trvat, aby si náš politický systém řádění tohoto nepříčetného psychopata nechal líbit?“ ptal se ve svém komentáři na serveru NeviditelnýPes.cz šéfredaktor.

Nápad STAN na obžalobu Zemana z velezrady podle Neffa není nemístný. Stačí prý, že soustavně činí kroky v příkrém rozporu s vládní politikou, kroky namířené proti našim spojeneckým svazkům. „Na prokázání toho není třeba najít ‚kvalitní‘ ústavní právníky, to zvládne i běžný právník obecný. Návrh STAN je oprávněný a měl by najít odezvu i u dalších politických stran v senátu a posléze ve sněmovně,“ míní Neff.

A to není vše. Zákonodárci by se podle Neffa měli začít vážně zabývat i ústavní revizí a stáhnout ten krok, který se zjevně neosvědčil. „Vrátit volbu prezidenta zpět zákonodárnému sboru. Jinak totiž hrozí nebezpečí, že Zemana nahradí ještě větší magor, než je on sám,“ napsal. A dodal, že dnes je těžké si to představit, ale abychom jednou na Zemana nevzpomínali jako na vrchol střízlivé soudnosti, slušnosti a tolerance. „On totiž vytváří prostor i pro svého nástupce a každým svým činem píše další kapitolu do návodu k použití prezidentského úřadu: můžeš si dělat, co chceš, a nikdo si netroufne ti něco říct,“ zdůraznil Neff.

  • Původní zdroj ZDE

Závěrem pak připomněl, že u Zemana to celé začalo „a popelníček by nebyl?“ v televizním studiu na Kavkách a končí to sabotážní propagandistickou akcí proti Velké Británii a manipulací s vládou. „Měli ho tenkrát z těch Kavek vyhodit a možná že by dnes byl slušnější, jakkoli je toto tvrzení založeno jen na dohadu bez opory ve faktech,“ zmínil Neff na závěr.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zpět k té Marii Benešové... Pavel Zeman nechtěl, ale Moravec si nedal pokoj

14:07 Zpět k té Marii Benešové... Pavel Zeman nechtěl, ale Moravec si nedal pokoj

Deset a půl roku je ve funkci nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. V čele soustavy státních zástupc…