Zeman na začátku září zavítá do Zlínského kraje

13.08.2013 13:49 | Zprávy
autor: nem, čtk

Prezident Miloš Zeman navštíví na začátku září Zlínský kraj. Stráví zde tři dny, od 4. do 6. září. Jde o jeho první oficiální cestu do krajů, zatím navštívil například Brno, kde jednal o nových ústavních soudcích a s vedením města. V červenci se zúčastnil zahájení stavby budovy pro mobilní hospic v Červeném Kostelci na Náchodsku.

Zeman na začátku září zavítá do Zlínského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Prezidentův program ve Zlínském kraji se teprve začne vytvářet, informaci o jeho návštěvě dostal krajský úřad oficiálně dnes. Prezident se chce co nejvíce setkávat s občany, řekl dnes ČTK hejtmanův náměstek Lubomír Nečas (SPOZ).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Prezident

Co přesně myslíte tím, že Pavel nesmí být znovu prezident za žádnou cenu? Co jako chcete udělat, aby jím znovu nebyl? A hodláte kandidovat sám?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

19:20 „Hnus hnusů.“ Opozice nevydýchala, co padlo o sudetských Němcích

Poslanci se vrátili k debatě o akci sudetoněmeckého Landsmanšaftu v Brně. Opozice mluvila o hnusu, p…