Zeman nemusí být příštím prezidentem, myslí si už i sázkaři

20.06.2017 16:58 | Zprávy

Stalo se něco, co ještě nedávno bylo takřka nemyslitelné. Sázková kancelář Tipsport tvrdí, že příštím českým prezidentem nebude Miloš Zeman, ale profesor Jiří Drahoš. Dosud byl Zeman považován za jasného favorita přímé volby prezidenta.

Zeman nemusí být příštím prezidentem, myslí si už i sázkaři
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Zdá se, že sázkaři Tipsportu už věří, že příštím českým prezidentem bude Jiří Drahoš. Na jeho vítězství vypsali kurz 2,10 : 1, zatímco u Miloše Zemana se kurz pohybuje na úrovni 2,50 : 1. Pokud si tedy vsadíte na Zemanovo vítězství a Zeman vyhraje, vyhrajete víc peněz, než kdybyste vsadili na Jiřího Drahoše a on opravdu vyhrál.

U Michala Horáčka se kurz pohybuje na hladině 5,00 : 1.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev

Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…