Zeman oznámil, že mu kampaň bude řídit manželka. A Jakub Janda hned sedl k počítači a začal mastit komentář o Nejedlém a Lukoilu

21. 4. 2017 10:17

Prezident Miloš Zeman oznámil, že jeho choť bude hlavní organizátorkou jeho volební kampaně a povede volební tým. Jen na ní podle Zemana bude, jak volební tým povede a koho si zvolí za spolupracovníky. A Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty přispěchal s komentářem. Prozradil, jak asi bude fungování volebního týmu vypadat v praxi.

Zeman oznámil, že mu kampaň bude řídit manželka. A Jakub Janda hned sedl k počítači a začal mastit komentář o Nejedlém a Lukoilu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

Miloš Zeman již tradičně vystoupil ve čtvrtečním rozhovoru pro TV Barrandov. Minulý týden slíbil, že příště hodí do veřejného prostoru „šrapnel“. Co měl přesně na mysli, odhalil o sedm dní později, kdy divákům prozradil, že první dáma Ivana Zemanová povede volební tým, jehož cílem bude dosáhnout znovuzvolení Miloše Zemana prezidentem tak, aby mohl na Hradě sedět dalších pět let.

Prezident vedl rozhovor s Alexandrou Mynářovou, manželkou svého kancléře Vratislava Mynáře. Po odpálení „šrapnelu“ Zeman moderátorku požádal, aby veškeré další dotazy na volební kampaň nesměrovala na něj, nýbrž na první dámu Ivanu Zemanovou. Zeman bude odpovídat na otázky z oblasti domácí či zahraniční politiky, ale ne na otázky spojené s kampaní. Ty už teď náleží Ivaně Zemanové.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jakub Janda na sociální síti Twitter popsal, jak to asi bude vypadat v praxi. „Aspoň bude mít Lukoil a FSB na koho shodit ty očekávané čachry s ruskými penězi, co samozřejmě nepřijdou. „Další osoby, které budou ve volebním týmu, si prý Ivana Zemanová určí sama. Tedy poté, co jí je Martin Nejedlý nadiktuje. Samozřejmě,“ shrnul svou představu analytik.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šok. Sbírka na klinikářku, exekutor jí za „camping“ vyměřil skoro půl milionu. I vy můžete přispět

20:52 Šok. Sbírka na klinikářku, exekutor jí za „camping“ vyměřil skoro půl milionu. I vy můžete přispět

Exekutor Ivo Luhan poslal občanským zástupcům Autonomního sociálního centra Klinika účet za to, že n…