Zeman se chystá na sérii rozhovorů s kandidáty na ministry

20.01.2014 10:44 | Zprávy
autor: dkr

Se jmenováním nové vlády prezident Miloš Zeman ještě vyčkává. Nejdříve se chce sejít s navrženými ministry. Novinky.cz zjistily, že první schůzky s nimi se uskuteční už ve středu. Harmonogram schůzek se bude odvíjet od časových možností prezidenta a jednotlivých adeptů. Hovořit budou o jednotlivých resortech i o Zemanových výhradách ke kandidátům.

Zeman se chystá na sérii rozhovorů s kandidáty na ministry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Dnes má Bohuslav Sobotka předat prezidentovi Miloši Zemanovi oficiální seznam navržených ministrů nového koaličního kabinetu. Prezident již dříve deklaroval, že před jmenováním nové vlády chce mluvit s každým z nich. Podle Novinek.cz schůzky začnou bez odkladu už tuto středu.

„Schůzky budou zahájeny ve středu, budou pokračovat ve čtvrtek a v dalších dnech,“ řekl Novinkám mluvčí Hradu Jiří Ovčáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotní péče

Že praktičtí lékaři budou moc předepisovat více léků oceňuji, ale jak hodláte řešit to, že sehnat praktika nebo pediatra je čím dál větší problém? Teda on je i specialistů, kde je ještě větší. To hodláte řešit jak? Kdy? Děkuji za odpověď Lenka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

28 milionů lidí umřelo kvůli politice USA. Došlo i na Albrightovou

14:30 28 milionů lidí umřelo kvůli politice USA. Došlo i na Albrightovou

Mají Spojené státy americké lovit „monstra“ po celém světě? Před více než 200 lety americký ministr …