Zeman se dnes sejde s Klausem, později přijme Nečase

05.02.2013 6:15 | Zprávy
autor: adr, čtk

Budoucí prezident Miloš Zeman (SPOZ) se dnes sejde se svým předchůdcem v úřadu Václavem Klausem. Na Pražském hradě jej navštíví dvě hodiny po poledni. V podvečer pak Zeman ve své kanceláři na Hradčanech přijme předsedu vlády a ODS Petra Nečase.

Zeman se dnes sejde s Klausem, později přijme Nečase
Foto: hns
Popisek: Václav Klaus a Miloš Zeman

Klaus se svou rodinou Zemanovu kandidaturu na Hrad podpořil. Po jeho vítězství nad Karlem Schwarzenbergem (TOP 09) řekl, že "konečně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí". Zeman chce dnes Klausovi za podporu poděkovat. Oba politici, kteří se léta znají a vždy dávali najevo vzájemný respekt, zřejmě budou diskutovat o přebírání prezidentské funkce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fico překvapil: Co s Ukrajinou po válce?

20:20 Fico překvapil: Co s Ukrajinou po válce?

Slovenský premiér Robert Fico se pochlubil dalším setkáním se studenty v Bratislavě. V komentáři na …