Zeman to schytal ze Slovenska. Dělá prý ostudu a začíná připomínat jednoho proslulého slovenského extremistu

15.01.2015 22:14

Server dennikn.sk si všímá výroku prezidenta Zemana o oddělování postižených a zdravých dětí. Oběma skupinám prý bude lépe "mezi svými", např. kvůli riziku šikany. Klesl tím prý na úroveň extremisty Mariana Kotleby, jenž zastává funkci regionálního "župana". V Česku by se proto měl najít někdo, kdo Zemana naučí občas raději mlčet.

Zeman to schytal ze Slovenska. Dělá  prý ostudu a začíná připomínat jednoho proslulého slovenského extremistu
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Prezident Zeman také navštívil firmu Iveco ve Vysokém Mýtě, kde se setkal se zaměstnanci
reklama

"Toto je ubohost, kterou překonal vulgární nadávky v rozhlasovém rozhovoru či opilecké vrávorání u korunovačních klenotů. Je to nehoráznost, kterou hned vyvrátili odborníci na vzdělávání a práci s postiženými," píše server na Slovensku ke slovům naší hlavy státu o tom, že by postiženým dětem bylo lépe mezi svými.

Server obratem připomíná příklady tisíců handicapovaných lidí, kteří vyrostli v "normálních třídách". To, že se něco podobného daří, ukazuje na vyspělost té či oné společnosti. Na obranu Česka následně prohlašuje, že se sice jeho prezident vyjadřuje jako hulvát, ale to nijak nesnižuje velký kus práce, kterou děláme ve prospěch postižených spoluobčanů. Zaznělo dokonce postesknutí, že na Slovensku tato pomoc někdy vázne.

Celý komentář ZDE

Zeman prý ukazuje, že se citlivému naslouchání ve svém věku zřejmě už nenaučí. V Česku je proto třeba najít člověka, který nejvyššímu představiteli státu doporučí, aby občas raději mlčel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…