Zemanová už je první dámou na plný úvazek. Dcera studuje podle individuálního plánu

25. 3. 2013 17:33

Prezident Miloš Zeman na tiskové konferenci po jednání s odbory řekl, že první dáma Ivana Zemanová již nepracuje a na plný úvazek se věnuje nové roli. Dcera Kateřina má individuální studijní plán.

Zemanová už je první dámou na plný úvazek. Dcera studuje podle individuálního plánu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Zemanová, dcera Miloše Zemana
reklama

"Moje žena již nepracuje, protože povinnosti první dámy budou vyčerpávat její čas do té míry, že na standardní pracovní poměr čas mít nebude," řekl v pondělí prezident.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Zemanovi se otázka nelíbila, stejně jako ta směřující k jeho dceři. "Moje dcera má individuální plán, děkuji vám za jako obvykle inteligentní otázku," opáčil Zeman novinářce. Kateřina Zemanová studuje v Praze na česko-anglickém gymnáziu.

Za zájem o práci své manželky si Miloš Zeman do značné míry může sám. Před volbou hlavy státu odvracel otázky, kde jeho žena Ivana pracuje, slovy, že její zaměstnavatel si nepřeje, aby to zveřejňovala. U nejvýše postavených politiků je přitom běžné, že veřejnost ví, co dělají jejich partnerky, v případě političek, co dělá jejich partner.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nic! Dvě tajná jednání Sněmovny. A zase nic. Ten člověk už nás stál tolik peněz. Nevěřím mu! Novinářský kolega potopil Kroupu

16:04 Nic! Dvě tajná jednání Sněmovny. A zase nic. Ten člověk už nás stál tolik peněz. Nevěřím mu! Novinářský kolega potopil Kroupu

„Myslím, že kauza Kroupa překryla kauzu Vrbětice a udělala z ní kameňák. A to ještě fandím všem Kame…