Zemanovci si udělali nejlevnější kampaň v dějinách, soptí Babiš

10.07.2013 19:19 | Zprávy

K nově jmenované vládě Jiřího Rusnoka už se vyjádřil i miliardář Andrej Babiš. Podle něj právě začala volební kampaň strany zemanovců. Bude to prý nejlevnější kampaň v dějinách, píší Prvnízprávy.cz.

Zemanovci si udělali nejlevnější kampaň v dějinách, soptí Babiš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš, majitel Agrofertu

„Co na tom, že tuhle vládu nikdo nevolil, co na tom, že nemá politickou podporu (prozatím jen tu Zemanovu), co na tom, že tahle vláda nemá za sebou žádný program (možná ten Zemanův). Nejlevnější volební kampaň v dějinách je tady. Teď se, voliči, dívej, protože ty to platíš,“ říká Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: lze

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Rozpočet

Když je podle vás rozpočet bez ambice, zajímá mě, zda ho tedy podpoříte nebo ne? Protože jestli ano, tak si podle mě slušně řečeno nevidíte do pusy nebo to hlasujete i pro věci, s kterými nesouhlasíte? Jakou má takové hlasování logiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

Europoslankyně Danuše Nerudová z hnutí STAN rozvířila na sociálních sítích debatu svými výroky. Tent…