Zemřel místopředseda STAN Věslav Michalik, bylo mu 59 let

13.06.2022 6:00 | Zprávy

Ve věku 59 let v neděli zemřel místopředseda hnutí STAN a starosta Dolních Břežan Věslav Michalik. Na Twitteru to uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Zemřel místopředseda STAN Věslav Michalik, bylo mu 59 let
Foto: Archiv
Popisek: Starosta obce Dolní Břežany Věslav Michalik

Podle serveru Neovlivní.cz zemřel Michalik odpoledne náhle na výletu v horách. Po loňských sněmovních volbách se původně měl stát ministrem průmyslu a obchodu, nominace se ale vzdal kvůli pochybnostem o svém dřívějším podnikání a možném střetu zájmů.

„Zemřel Věslav Michalik, místopředseda hnutí STAN, skvělý starosta Dolních Břežan a můj dobrý přítel. Nenacházím slov. Upřímnou soustrast všem blízkým,“ napsal Rakušan.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

19:45 Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou

28. listopadu začne slevové šílenství black friday. Prodejci každoročně slibují výhodné nákupy, ale …