Známý mladý teplický topkař Feri jásá nad roztržkou Zemana se Sobotkou: Konečně – včera bylo pozdě

20.11.2015 21:21

Mladý radní severočeských Teplic Dominik Feri (TOP 09) se vložil do sporu prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Dva nejsilnější politici v zemi se do sebe zostra pustili kvůli tomu, že se hlava státu postavila na Albertově po bok radikálů. Sobotka to považuje za nepřijatelné a Feri mu dal jednoznačně za pravdu.

Známý mladý teplický topkař Feri jásá nad roztržkou Zemana se Sobotkou: Konečně – včera bylo pozdě
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Dominik Feri, radní Teplic za TOP 09.

„Zdá se, že zarputilé točení palci a koukání do země v podání premiéra Sobotky definitivně skončilo. Konečně – včera bylo pozdě!“ napsal Feri v úvodu textu uveřejněném na serveru Aktuálně.cz. Když už se prezident nevyjadřuje státnicky a moudře, musí mu to někdo vytknout.

Autor se byl podívat na Albertově, kde vedle sebe stáli Zeman a Konvička a obsah prezidentova sdělení lze prý shrnout do věty: Lidé, neděláte špatnou věc, nejste zlí. Realita je ale podle mladého politika taková, že Konvička a jeho následovníci dělají vlastně to nejhorší, co mohou.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Premiér Sobotka se tomuto proudu nenávisti správně a rázně postavil, jenže se za to dočkal políčku od mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka. Ten na adresu předsedy vlády poznamenal, že už není hlasem lidu, ale hlasem médií. V podání Zemana a Ovčáčka je ale hlas národa hlasem nebezpečné nenávisti.

Celý text najdete zde

„Naštěstí hlas národa je pouze domnělý. Snad jen referendem by šlo kvantifikovat, jedná-li se o hlas většiny obyvatel. V národě je ovšem zastoupena i jiná významná složka obyvatel – skupina demokratů,“ uzavírá Feri.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

13:35 Peterková je v nemocnici. Ohlašovatel hoaxů vypustil totální zlo: Copak, Jani. Že nejsi u flákance? Perník, chlast, co

Analytik Roman Máca z neziskovky Institut pro politiku a společnost se vysmívá bývalé reportérce TV …