Známý umělec končí: Nadává na Babiše i na občany, kteří jsou prý zlí

2. 5. 2017 12:05

Herec Tomáš Hanák se rozhodl skončit se svou stylovou hospodou Zastávka v obci Nižbor na Berounsku. Píše o tom server Lidovky.cz s tím, že herec se tak rozhodl kvůli šílenému podnikatelskému prostředí.

Známý umělec končí: Nadává na Babiše i na občany, kteří jsou prý zlí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Hanák

Hanák pro server uvedl, že nejprve zažil náročnou rekonstrukci. „Ale pak přišlo něco strašnějšího. Provoz,“ postěžoval si Hanák. Zmínil následně nesmyslnou, vyčerpávající a jednoznačně znechucující byrokracii, složitost daní, odvodů, zásahy stran kouření i nabídky nápojů. Vzpomněl samozřejmě i na elektronickou evidenci tržeb. „Pocit že stát, od kterého nechci zhola nic, mně jen podezírá z nesvéprávnosti a nepoctivosti. Pomoc či usnadnění nula. Radost se vytrácí a přihláška na pracák začíná lákat,“ dodal Hanák s tím, že jsme krásná, ale divná země.

Podle jeho slov jej deset let podnikání stálo mnoho energie, peněz, snů a nadějí. Hospoda, jež je vybudovaná z chátrajícího dřevěného železničního skladu, je přitom velice turisticky vyhledávaná. Možná i to je však jeden z důvodů Hanákových myšlenek o konci. Někteří lidé si totiž podle něj myslí, že si za peníze smí dovolit všechno. „Vaříme chutná jídla, ale mnozí lidé z obrovských aut bývají občas nechutní. S Hanákem mluví samozřejmě mile, ale když tam Hanák není, tak co mi potom vypráví personál o nabubřelosti a zpanštělosti těch hostů, je smutné,“ zmínil.

Hospodu chce společně s manželkou podle všeho prodat, či pronajmout takovému zájemci, který uchová ducha místa. Starostka Kateřina Zusková však stále doufá, že Hanáka přesvědčí o tom, aby zůstal. 

Původní text ZDE


 

 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Valí se to všechno ven. Průšvih v Národní galerii v Praze se prý netočil jen kolem Fajta. Padla další jména

16:04 Valí se to všechno ven. Průšvih v Národní galerii v Praze se prý netočil jen kolem Fajta. Padla další jména

Organizace Transparency International ČR (TI) zaslala Ministerstvu kultury svá zjištění o možných po…