Zpěvák Brichta k demonstraci se šibenicemi: Než mě odsoudíte, přemýšlejte

02.07.2015 21:44

Aleš Brichta se vyjádřil ke včerejší demonstraci se šibenicemi, které se zúčastnil. Než mě začnete odsuzovat, zamyslete se nad tím, co jsou ti muslimští uprchlíci zač, napsal na sociální síti Facebook. Stát se nezvládá postarat ani o své seniory, a my chceme přijímat uprchlíky, diví se.

Zpěvák Brichta k demonstraci se šibenicemi: Než mě odsoudíte, přemýšlejte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti imigrantům a za vystoupení z EU na Václavském náměstí
reklama

V úvodu Brichta konstatuje, že se na včerejší demonstraci proti islámu na Václavském náměstí znovu přesvědčil, jak se manipuluje s fakty. Zpěvák proto žádá všechny lidi, aby se zamysleli, a především až se bude naše loď potápět, nemají odmítat jakoukoli pomoc. Muslimové nás totiž podle Brichty potopí.

„Já vnímám ty ‚rádobyuprchlíky‘ jako obrovské riziko. Nemoci, které sem z Afriky zatáhnou a proti nimž jsme dávno ztratili imunitu, náboženské a společenské problémy znemožňující jejich asimilaci (zabíjet všechny, kteří nevěří v Alláha, jedí vepřové atd.), finanční zátěž pro stát, který není schopen se vypořádat ani s vlastními seniory, zdravotně postiženými apod.,“ konstatoval zpěvák.

Vadí mu prý také organizace, které vlastně péče o uprchlíky živí, takže volají po jejich přijímání. Tito lidé si možná neuvědomují, že míří do chřtánu krokodýla.

Brichta na Facebooku napsal:

Byl jsem včera na protiislámské demonstraci a opět se přesvědčil, jak se manipuluje s fakty a tím co bylo, či nebylo řečeno. Pro všechny, kdo mají výhrady proti mé účasti, či některým účastníkům a hodlají se jimi ohánět, mám jednu radu. Až budete na palubě potápějící se lodi, neřešte z jaké strany je člověk, který vám pomáhá pumpovat vodu, abyste se zachránili, či komu fandí ve fotbale. To v té chvíli opravdu není to podstatné a všichni by si to měli uvědomit. Já vnímám ty "rádobyuprchlíky" jako obrovské riziko. Nemoce, které sem z Afriky zatáhnou a proti kterým jsme dávno ztratili imunitu, náboženské a společenské problémy znemožnující jejich asimilaci (zabíjet všechny, kteří nevěří v Alláha, jedí vepřové atd.), finanční zátěž pro stát, který není schopen se vypořádat ani s vlastními seniory, zdravotně postiženými apod. Vadí mi ty rádobyhumanitární organizace, které se přetlačují u cecku dojné krávy (státu) a dělají si z toho dobrou živnost. A těch věcí je spousta. To už není ani o hřátí si hada na prsou, ale o lezení do chřtánu krokodýla, kdy nám politikové tvrdí, že máme být šťastní, že budeme mít spacák od Lacosta!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČT jednoznačně porušila zákon. Petr Žantovský tuší, z jakých důvodů byl ve skutečnosti narychlo spuštěn „kanál pro důchodce“

7:22 ČT jednoznačně porušila zákon. Petr Žantovský tuší, z jakých důvodů byl ve skutečnosti narychlo spuštěn „kanál pro důchodce“

TÝDEN V MÉDIÍCH Česká televize spuštěním programu ČT3 naprosto jednoznačně porušila zákon, který zce…