Zpovykaná Světlana Witowská si popletla hřiště. Mistrovství republiky ve skoku do řeči, žasl u televize bývalý radní

16.05.2021 15:32

Někdejší člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek znovu udeřil na Českou. Tentokrát kvůli moderátorce Světlaně Witowské, která si pozvala na rozhovor šéfa komunistů Vojtěcha Filipa. Jenže nakonec ho podle Štěpánka moc mluvit nenechala, a tím vlastně jen předvedla zoufalost publicistiky České televize.

Zpovykaná Světlana Witowská si popletla hřiště. Mistrovství republiky ve skoku do řeči, žasl u televize bývalý radní
Foto: Repro ČT24
Popisek: Předseda KSČM Vojtěch Filip v Interview ČT24

Bývalý člen ODS, expředseda Alternativy pro Česko a dnes stoupenec Trikolóry Petr Štěpánek se vysmál moderátorce ČT Světlaně Witowské.

„Způsob, jakým Česká televize provozuje publicistiku, už je poněkud zoufalý. Je to fakt dost na hlavu, když si do pořadu Interview ČT24 zvou některé politiky k rozhovorům, ale pak je nenechají odpovídat. Normální rozhovor totiž probíhá tak, že chvíli mluví jeden a pak zas druhý. Ne tak v České televizi. Zpovykaná Světlana Witowská si nedávno evidentně popletla hřiště. Namísto do televizního studia se dostavila na mistrovství republiky ve skoku do řeči a za každou cenu chtěla být první,“ napsal Štěpánek na sociální síti Facebook.

Jedním dechem dodal, že novinář má ke zpovídanému politikovi přistupovat kriticky, ale má za to, že v České televizi kriticky zpovídají jen některé politiky, zatímco jiní poslanci dostávají volné pole k tomu, aby si před kamerami vyprávěli, co jim je libo.

„Proč takhle redaktoři České televize postupují pouze při rozhovorech s některými politiky, zatímco jiné, své milce, naopak nechávají volně hovořit, jako když horkým nožem studeného másla ukrajuje. Je to jen další příklad toho, že Česká republika je Země dvojího metru a Česká televize v tomto slova smyslu její nejpřednější pracoviště,“ uzavřel Štěpánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

11:20 Na Tomáše Kluse, obdivovatele Grety, se pověsili paparazzi. To neměl nikdo vidět!

Poté co se v uplynulých týdnech prohnaly přírodní živly Evropou, vystoupil na sociálních sítích Tomá…