Zprávy, do kterých volal střelec z Uherského Brodu: Takto pojaly tragickou událost Krimi zprávy na Primě

24.02.2015 20:17

Úterní Krimi zprávy FTV Prima se věnovaly střelbě v Uherském Brodě. Před masakrem totiž útočník volal i na televizní krimilinku a vyzýval média, aby dorazila na místo. Ve vysílání zaznělo křestní jméno útočníka, byly popsány jeho vztahy se sousedy a nakonec došlo i na rozebírání samotného telefonátu s útočníkem.

Zprávy, do kterých volal střelec z Uherského Brodu: Takto pojaly tragickou událost Krimi zprávy na Primě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní zásah, ilustrační foto

Přímo ve vysílání promluvil muž, který byl hrůznému činu přítomen. Jeho kamarádi prý utekli z restaurace smrti o vlas. "Panuje tady hrůza a strach, jak toto mohl vůbec někdo udělat. To, co ten člověk udělal, je hyenismus,“ promluvil muž, který vše viděl z protější restaurace.

Pachatelem měl být dvaašedesátiletý Zdeněk K., který byl konfliktní. Podle informací FTV Prima žil útočník v bytě s manželkou. Ulici u domu policie uzavřela. Hovor s vrahem prý trval čtyři minuty. Popisoval, že mu všichni ubližují, ale nechtěl prozrazovat podrobnosti. Podle televize to byl starší muž, psychicky absolutně na dně.

S pachatelem hovořil redaktor televize Pavel Lebduška. Mělo to prý být několik minut před třináctou hodinou. Muž měl během hovoru především žádat, aby na místo dorazil štáb Krimi zpráv. Mluvčí Primy následně ujistila, že redaktor okamžitě po hovoru kontaktoval policii.

Bude se prý prověřovat, zda útočník střílel z legálně získané zbraně či z jiné. Nesmíme také zapomínat na to, že Uherský Brod je město proslavené zbraněmi, jak připomněli na FTV Prima.

Dvaašedesátiletý pravděpodobně psychicky narušený muž vnikl do restaurace Družba kolem třinácté hodiny a začal střílet. Celkem měl vypálit až dvacet pět ran. Zastřelil osm lidí, devátá žena byla s těžkými zraněními hospitalizována v nemocnici. Muž měl svým obětem mířit na hlavu, proto až na jednu všechny zabil. Pracovníci záchranky zoufale popisovali, že v restauraci nebylo koho zachraňovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…