Ztrácí nervy. Má strach. Myslí si diváci OVM o Kalouskovi

24.06.2012 15:49 | Zprávy

V dnešních Otázkách Václava Moravce se poměrně zapotil ministr financí Miroslav Kalousek. Jeho znejistění a ztráty obvyklé suverenity si všimli i diváci pořadu, kteří se zapojili do diskuse na sociální síti Facebook.

Ztrácí nervy. Má strach. Myslí si diváci OVM o Kalouskovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek a Bohuslav Sobotka v OVM diskutovali o zbavení imunity Vlasty Parkanové

"Proč je pan Kalousek tak strašně nervozní? Když je vlastně všechno v pořádku..." ptá se třeba uživatelka Facebooku vystupující pod pseudonymem Martinka Kay. "To je teda síla. Ještě chvíli a už se ministr rozbrečí strachy z policejního státu," dodává Richard Polešovský.

Vše o kauze CASA

A opravdu se zdálo, že ministr, jindy tolik "silný v kramflecích", chvílemi ztrácí pevnou půdu pod nohama a pod dotazy a naléháním Václava Moravce jej opouští obvyklá sebejistota.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Kde na to vše chcete vzít?

A k čemu někomu platit za to, že se vezme? Co z toho bude mít společnost jako celek, zejména, když se dnes čím dál víc lidí rozvádí? Protože to, že někomu dáte příspěvek, jde z našich peněz!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ambasáda USA vypověděla Lipavskému dohodu proti dezinformacím. A chce bránit svobodu projevu

20:39 Ambasáda USA vypověděla Lipavskému dohodu proti dezinformacím. A chce bránit svobodu projevu

Americké velvyslanectví se chce zapojovat do hájení svobody projevu a diskutovat o svobodě slova tak…