Zuzana Paroubková, exmanželka expremiéra, se vyznala, čeho lituje. Jde o peníze

14.02.2017 12:41 | Zprávy
autor: vam

Smutný příběh o tom, jak dopadla snaha pomoci dětem z dětských domovů, přináší server HlídacíPes.org.

Zuzana Paroubková, exmanželka expremiéra, se vyznala, čeho lituje. Jde o peníze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Připomíná, že bývalá manželka expremiéra Jiřího Paroubka, Zuzana stála u zrodu nadace pro děti bez rodin. Za sponzorské peníze pořídila penzion v Krkonoších, ten ale nyní podle zjištění serveru připadl spolku vedenému soukromým podnikatelem.

Celý text je ZDE

Za nemovitost v atraktivní části Krkonoš s výhledem na Sněžku tehdy zaplatila Paroubková ze sponzorských darů 5,2 milionu korun, dalších zhruba 14 milionů padlo na nákladnou rekonstrukci. Žádné děti se však do penzionu rekreovat nejezdily, upozorňuje server s tím, že nyní penzion získal spolek podnikatele Jaroslava Syrového, aniž by za něj zaplatil jedinou korunu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Nemyslíte, že by pomohla legalizace konopí?

Není ve finále míň škodlivé než neznámé látky? Ono i když něco zakážete, objeví se nějaká napodobenina a je to tak začarovaný kruh, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka řekl, kdo má nahradit Petra Pavla

11:31 Macinka řekl, kdo má nahradit Petra Pavla

Šéf Motoristů Petr Macinka, ministr zahraničí, vyzval spoluobčany, aby napsali na Pražský hrad prezi…