Zvrat v kampani? Kalousek zvažuje nepříjemný úder

03.08.2021 7:35 | Ze sítí

Chtěli byste na pivo s Mirkem a Andrejem? Konkrétně s Miroslavem Kalouskem a Andrejem Babišem? Po úspěchu hospodské tour „Na pivo s Karlem“ prý Miroslav Kalousek uvažuje, že pozve na svou akci AB. Nejedná se však o předsedu vlády, o něm je známo, že téměř nepije. S Kalouskem by vystoupil jeho syn, který přijel ze Švýcarska do ČR a někteří věří, že zásadně zasáhne do předvolebního dění.

Zvrat v kampani? Kalousek zvažuje nepříjemný úder
Foto: screen: Twitter M. Kalouska
Popisek: Miroslav Kalousek (TOP 09)

Anketa

Je dobře, že se na kulturu a sport dostane jen omezené množství neočkovaných a dále již jen očkovaní?

hlasovalo: 8308 lidí

Andrej Babiš mladší, v minulosti českým divákům známý jen ve dveřích svého bytu ve Švýcarsku, kde jej našlo investigativní duo Kubík – Slonková, je v České republice. Nejprve na Moravě pomáhal po tornádu a nyní už je v Praze, kde se o něj začal zajímat hlavní politický rival jeho otce.

Po incidentu s novináři ze Seznamu, kteří přinesli příběh Babiše juniora, žádal premiér o klid pro svého syna s vysvětlením, že je duševně nemocný. Miroslav Kalousek naopak tvrdí, že syn premiéra je zcela zdráv a příčetný, dokonce natolik, že by si troufl s ním vyrazit na tour po republice.

Nyní se s Babišem jr. sešel MIroslav Kalousek.

„V restauraci Hlučná samota jsem se dnes sešel na pivu s milým, empatickým mladým mužem, který nejevil sebemenší známky duševních potíží,“ informoval bývalý ministr financí. A dodal, že za to Babiše juniora obdivuje, protože on by se na jeho místě zbláznil už dávno.

 

 

Doplnil to fotografií z restaurace, na které jsou oba ve stejném tričku, parodujícím logo hnutí ANO. V diskusi pod příspěvkem padl návrh, zda by Kalousek nechtěl obnovit legendární pivní tour „Na pivo s Karlem“, ve které by tentokrát místo knížete Schwarzenberga vozil po republice Babiše juniora.

A správce účtu tento diskusní podnět evidentně zaujal. Jen pár minut poté se totiž na Kalouskově twitteru objevil příspěvek tohoto znění: „Dovoluji si malý průzkum trhu: Kdo by si přál uspořádání akce ‚Na pivo s Mirkem a s Andrejem‘, ať dá like. Děkuji.“

 

 

Během jedenácti hodin projevilo takto zájem o pivo s Mirkem a Andrejem pět a půl tisíce uživatelů Twitteru. A do debaty pod příspěvkem se zapojil i starosta městské části Praha-Řeporyje a odcházející člen ODS Pavel Novotný.

Jiná čtenářka doporučuje „to pořádat v těch největších dírách, tam se potřebuje lidem rozsvítit“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Kde byli lidé, budou skotačit zvířátka. A aktivisté s migranty." Vlastimil Vondruška k národu

12:14 ,,Kde byli lidé, budou skotačit zvířátka. A aktivisté s migranty." Vlastimil Vondruška k národu

Před volbami se důkladně zamyslel i spisovatel a etnograf Vlastimil Vondruška. Evropa podle něj ztrá…