Nové problémy? Registr vozidel v Brně půl hodiny nefungoval

01.08.2012 10:30 | Zprávy
autor: adr, čtk

Systém registru vozidel v Brně dnes ráno od 8:00 do 8:30 nefungoval. Úředníci museli volat na pomocnou linku dodavatelské společnosti a nakonec ho zprovoznili. Podle mluvčího magistrátu Pavla Žáry je však stále pomalý a navíc může kdykoliv spadnout znovu.

Nové problémy? Registr vozidel v Brně půl hodiny nefungoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Škoda Superb

"Systém registru vozidel dnes ráno vůbec nefungoval. Nyní je v provozu, běží to ale pomalu, někde chybí data a obsloužení jednoho řidiče netrvá kratší dobu než 25 minut," popsal situaci Žára s tím, že v předchozím systému obsloužili úředníci jednoho zákazníka za 15 až 20 minut.

Lidé si na úřadě do 8:45 rozebrali 147 pořadových lístků, dalších 53 je volných. Budoucnost fungování registru je podle mluvčího Žáry velmi nejistá, protože systém je postavený na bázi internetu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

21:30 „Já dobře vím, jaká je ta nezávislost.“ Čunek zasáhl do Čapího hnízda

Poslanecká sněmovna bude rozhodovat o vydání Andreje Babiše a Tomia Okamury k trestnímu stíhání. K s…