Alena Vitásková: Medvěd a Drak

26.03.2023 16:03 | Komentář
autor: PV

Nový světový pořádek bez globalistů a válečných štváčů

Alena Vitásková: Medvěd a Drak
Foto: Archiv Aleny Vitáskové
Popisek: Alena Vitásková

Nejedná se o bajku, ani pohádku. Není to o zlých králích, hloupých princeznách, chamtivých a primitivních dvořanech, kteří společně chtěli lid zahnat do války a sami pak si vzít z těchto válek kořist a být ještě bohatší. Nezáleželo jim na mrtvých, zubožených a bídou postižených svých poddaných. 

Ruský Medvěd a čínský Drak, není pohádka, ale skutečnost. Minulý týden proběhlo v Moskvě tří denní setkání nejvyšších představitelů dvou mocností Ruska a Číny. Jednání Si a Putina sledoval celý mírumilovný svět s očekáváním a napětím. Státníci projednali nejpalčivější problémy dnešního světa.  Dohodli prohloubení spolupráce, uzavřeli řadu důležitých smluv, čímž sdělili světu, že se hegemon USA, NATO, zemí EU rozpadá a pozbývá na světovém významu důležitých hráčů v budování moderního světa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Neustálé útoky prezidenta na vládu

15:49 Jiří Paroubek: Neustálé útoky prezidenta na vládu

Je to prakticky standardní prezidentova činnost. V dějinách moderní české státnosti je neobvyklé, ab…