Blok proti islamizaci: Cenzoři facebooku zablokovali naši volební píseň

10.07.2017 17:29

Z pátku na sobotu zablokoval facebook Bloku proti islamizaci video, na kterém členové BPI zpívají kramářskou píseň Hranice, vytvořenou známým blogerem Miroslavem Kulhavým pro volby 2017.

Blok proti islamizaci: Cenzoři facebooku zablokovali naši volební píseň
Foto: Blok proti islámu
Popisek: Blok proti islámu

Jak lze zjistit z videa (ZDE), v písni není jediný vulgární výraz, a společně s obrázky s nadsázkou ukazuje největší současný problém, tedy ilegální migraci a nechráněné hranice ČR.

„Pokud cenzorům faacebooku vadí kritická písnička, pak nechápeme, že necenzorují jasně protizákonná videa, na kterých jsou třeba svatby s nezletilými dívkami, zabíjení zvířat halal porážkou nebo propagační videa Islámského státu. To je zjevně příprava na to, co nás čeká, až islám ovládne Evropu. A každá snaha o zachování národních tradic a našich zákonů a odpor proti islamizaci Evropy je cenzory facebooku tvrdě trestána“ řekla Jana Borkovcová předsedkyně BPi.

„Nedáme se zastrašit, budeme jezdit s naší písní po celé republice a budeme burcovat lidi, aby si uvědomili, že teď jsou možná jedny z posledních voleb, kdy mohou volbou svobodně vyjádřit svůj názor, pokud tak neučiní naše děti budou žít v nesvobodě jako porobené oběti islámu“ dodal předseda politické strany Blok proti islamizaci – Obrana domova David Štěpán.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

14:55 Karel Sýs: Sbohem, náš krásný plameni…

Když Zdeněk Mahler v roce 2011 přebíral Cenu Unie českých spisovatelů za celoživotní dílo, nebylo je…