Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Skvělý nápad premiéra

10.08.2021 17:45 | Komentář

I když pana premiéra moc nemusíme, musíme přiznat, že v otázce jmenování ředitele BIS postupoval opravdu jak chytrá horákyně.

Bohdan Babinec, Miroslav Josef Bezecný: Skvělý nápad premiéra
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Andrej Babiš

Chápeme, že po tomto rozhodnutí se může opozice ... Nikoho z nich nenapadlo toto perfektní strategické řešení. Proto opozici vyjadřujeme upřímnou soustrast. Především proto, že se v pátek neuskuteční mimořádná schůzi sněmovny k řešení otázky ředitele BIS. To by bylo keců.

Bohdan Babinec, CSc.
Miroslav Josef Bezecný 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Petr Fiala jmenován novým premiérem

20:44 Jiří Paroubek: Petr Fiala jmenován novým premiérem

V současné době má Česko dva premiéry. Toho dosavadního, dosluhujícího Andreje Babiše s vládou a nov…