Bohdan Babinec: Přijde české zdravotnictví opět zkrátka?

18.06.2024 11:24 | Komentář
autor: PV

Odpověď ministru zdravotnictví Vlastimilu Válkovi na jeho reakci na žádost o pomoc při získání grantu na výzkum

Bohdan Babinec: Přijde české zdravotnictví opět zkrátka?
Foto: NÁR.SOC.
Popisek: Bohdan Babinec

Vážený pane ministře,

dne 5. 6. 2024 jsem obdržel odpověď na svůj dopis ze dne 27. května 2024, kde jsem vás žádal o pomoc při získání grantu na prosazení klinických zkoušek herbálních očních kapek (BaMa).

O účinnosti těchto kapek, které jsem sám na sobě vyzkoušel, vám může podat reference primář oční kliniky FN Královské Vinohrady MUDr. Miroslav Veith, Ph.D., MHA, jehož pracoviště je ochotno ujmout se i klinických zkoušek uvedeného léčiva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Mikuláš Peksa, Ph.D. byl položen dotaz

USA

Vy opravdu myslíte, že USA jako velmoc zanikne? A kdo ji ve sféře vlivu podle vás nahradí? Čína, Rusko? To by přeci bylo ještě horší. Dost pochybuji, že by to mohla být Evropa nebo vy snad máte jiný názor?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Lanz: Už aby to bylo!

15:57 Zdeněk Lanz: Už aby to bylo!

O České televizi, ale i o Českém rozhlase jsem v minulosti psal již několikrát. Přišlo mi proto zbyt…