Byzantský katolický patriarchát: Duchovní mobilizace za Trumpa pokračuje - Velikonoce

14.04.2017 17:32

Byzantský katolický patriarchát vyzval všechny americké křesťany i lidi dobré vůle k duchovní mobilizaci, a to do 1. 5. 2017. Základem je modlitba od 20-21:00, na tom místě, kde každý je. Horliví modlitební bojovníci si vybrali ještě jednu svou hodinu modlitby denně. Ježíš slíbil: „Amen, amen pravím vám, budete-li o něco prosit Otce ve jménu Mém, dá vám to.“ (J 16,23) Křesťanský svět si uvědomuje a tento svatý týden prožívá Kristovo utrpení a na Velký pátek Kristovu smrt! Pak ale i na třetí den Kristovo slavné vzkříšení! Bez pravdivého pokání Kristova smrt i Jeho vzkříšení nepomůže ani jedinci ani národu.

Byzantský katolický patriarchát: Duchovní mobilizace za Trumpa pokračuje - Velikonoce
Foto: BKP
Popisek: Patriarcha Eliáš Antonín Dohnal

USA musí konat pokání a pravdivě si přiznat svou vinu na zločinech proti sobě samým i ostatním národům. Pak moc Kristovy smrti zasáhne srdce USA a Kristovo vzkříšení obnoví řád pravdy a spravedlnosti! Jinak USA hazarduje i s vlastním sebezničením.

Prezident D. Trump, i když dobře začal, dostal se do sebevražedné situace. Pro mnohé občany USA a celé národy je to šokem. Nezapomínejme ale, že národy řídí Bůh! On těžké situace dopouští, abychom se probrali ze spánku a s vírou se postavili proti silám temnoty (Ef 6,10-12). Kdo se modlí, je spojen se Všemohoucím! Proto pod Kristovým křížem bojujme dále boj víry za Kristovo vítězství v USA.

Ke dni Kristova vítězství nad smrtí (16. 4. 2017) všem modlícím se, ale i upřímným Američanům zasílají velikonoční požehnání

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Monika Pilloni: Že Nigerijec v Itálii znásilňoval Češku? Důkazy notně zeslábly

19:44 Monika Pilloni: Že Nigerijec v Itálii znásilňoval Češku? Důkazy notně zeslábly

Dne 26. listopadu dívka publikovala své foto s obviněným v romantickém objetí a druhý den na to i zp…