Tento týden mi především hodně dal. Byla to zejména příjemná setkání s Vámi v rámci mé předvolební kampaně a obvyklých Pražíren. Přestože s ohledem na počasí byla dlouhá řada venkovních zastavení trochu náročná, odnesl jsem si z celého týdne hodně pozitivních emocí, a jak je mým zvykem, i „domácích úkolů“.
V pondělí v České Skalici to nebylo o dopravě, ale spíše o bezpečnosti a večer v Náchodě na Pražírně stejně tak.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Rudé právo
Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?
Další články z rubriky
15:57 Zbyněk Fiala: Opravit nebo popravit
Pokud se íránská válka povleče, budeme se muset vrátit k dávno zapomenutým zásadám šetrnosti. V létě…
- 11:34 Ladislav Jakl: Není co řešit
- 15:49 Jiří Halík: „Humor“ na vysoké vládní úrovni, nebo obyčejné vyhrožování?
- 11:24 Zdeněk Jemelík: Obžalovaná jako pokusný králík
- 12:17 Petr Dufek: Průměrná reálná mzda se přiblížila úrovni roku 2019
- 12:46 Jiří Paroubek: Skončí náčelník generálního štábu ve své funkci dříve?




