Dagmar Kuchtová: Vypořádání novely vodního zákona bylo korektní

01.09.2016 16:20 | Zprávy
autor: PV

Průběh vypořádání novely vodního zákona ze strany Ministerstva životního prostředí ČR (MŽP) považuje Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) za korektní.

Dagmar Kuchtová: Vypořádání novely vodního zákona bylo korektní
Foto: pixabay.com
Popisek: zákony, ilustrační foto

V rámci meziresortního připomínkového řízení projevilo MŽP ochotu s dotčenými subjekty jednat a vyslechnout jejich argumenty. Projednání připomínek k tomuto zákonu ze strany MŽP považujeme za řádné a korektní a výsledné znění za přijatelný kompromis oproti původnímu návrhu,“ uvedla generální ředitelka SP ČR Dagmar Kuchtová.

Novelizace vodního zákona je jedním z nejvýznamnějších environmentálních témat pro průmysl České republiky. Náklady na odběr vod, ať podzemních či povrchových, náklady na úpravy vody a její následné čištění na poplatky za vypouštění patří k významným položkám v hospodaření řady podniků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Visegrádská čtyřka

Dobrý den, pane Sokole, co si myslíte o V4? Má vůbec ještě nějaký význam?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Pět procent HDP na obranu a NATO pod otazníkem

15:16 Jiří Weigl: Pět procent HDP na obranu a NATO pod otazníkem

V poslední době se v debatách na národní i mezinárodní scéně stejně jako v mediálním prostoru začala…