Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Díky odvaze ministra spravedlnosti Roberta Pelikána, který podal stížnost pro porušení zákona k Nejvyššímu soudu v Brně v neprospěch Vladimíra Stehlíka, tak vzniká po dvaceti letech možnost docílit rozsudek ve prospěch nespravedlivě obviněných ve vykonstruované politické kauze Poldi Kladno.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?
Čtrnáctého prosince jsem se ve zprávách dozvěděl, že nedávno jmenovaný předseda vlády Babiš nebude z…