František Štván: Předseda Evropské komise Juncker jmenoval kozla zahradníkem.

12.09.2014 14:09 | Zprávy
autor: vasevec.cz

Co jiného si mohu myslet, když naší ministryni pro místní rozvoj Věře Jourové (ANO), potažmo České republice, svěřil práci komisařky pro spravedlnost, spotřebitelskou politiku a rovnost pohlaví?

František Štván: Předseda Evropské komise Juncker jmenoval kozla zahradníkem.
Foto: Daniela Černá
Popisek: Věra Jourová

Copak v naší zemi vládne spravedlnost, když je například  ovlivňována zákony, které dovolují lidem co okradli a okrádají stát spokojeně užívat takto získané prostředky, neboť samotný rozpor mezi jejich oficiálními příjmy a vlastněným majetkem není důvodem k represi, neboť je to stát kdo  musí šibalům dokázat, že ho nabyli nelegálně, místo aby šibalové dokazovali, že ho nabyli legálně? Copak u nás nevládne úcta ke spotřebitelům do té míry, že by recepty na potraviny, které jsou u nás  prodávány, mohly vycházet v odborném chemickém časopisu s názvem - My z chemie? Copak se u nás nerovnost pohlaví  především neprojevuje nižší  sumou na výplatní pásce, kterou za stejnou práci jakou dělají muži dostávají ženy? Proto mám z této nominace, která z mého pohledu dokazuje, že předseda Evropské komise Juncker u své práce nepřemýšlí, hrůzu, neboť musím mít oprávněný strach, že to co mají naši politici více jak dvacet roků rádi, skrze Věru Jourovou  naočkují celé EU. Těšil jsem se, že si na naše necivilizované poměry posvítí odborník ze země, kde by to co jsem dal jako do očí bijící odstrašující  příklad, nebylo možné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: O novoročních předsevzetích

15:49 Petr Hampl: O novoročních předsevzetích

Druhý pohled Petra Hampla